Trochę o nas

Jesteśmy luźną grupką antyfaszystów i antyfaszystek z Podlasia, a to jest miejsce na nasze komentarze wobec otaczającej nas rzeczywistości oraz na prezentowanie przykładów antyfaszystowskiego oporu. Chociaż sytacja w Białymstoku i okolicach nie jest ciekawa, to nadal stawiamy opór i chcemy pokazać, że walka trwa. Pomimo usilnych starań nazistów i reszty skrajnie prawicowego oszołomstwa wraz ze swoimi znajomymi w policji i władzach nie udało im sie przez te lata nas zniszczyć.

6 responses to “Trochę o nas

  1. Fajnie ze chociaz cos u Was w okolicy sie dzieje! pozdR z mazowsze!

  2. Arek

    Dziewczynyi chłopcy!! Nie widać Was w Białymstoku!! Działajcie!! Grafy, vlepki, plakaty itd., niech ta nazi hołota pieni się ze wściekłości, że jest ktoś kto ma dupie ich ideologie i poglądy….

  3. Antoś

    Trafiłem na Was przez jeden z profili na fb, fajnie, że się coś dzieje w mieście. Pamiętam czasy białostockiego RAAF-u, zgrzytów w hucie i częstych zadym na mieście z naziolkami. Piszcie jak najwięcej i pokazujcie wszystkim chore układy w naszym mieście. P.s pozdrowienia dla ludzi którzy kiedyś przesiadywali na suchej fontannie (której obecnie już nie ma) w parku obok lodziarni. Stare dobre czasy spędzone z winem w ręku i śpiewem na ustach.

  4. kspf

    Cześć, można się z wami jakoś skontaktować?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s