Internet komentuje pajaców z MW

Ostatnio pajace z Młodzieży Wszechpolskiej zrobili w centrum miasta happening polegający generalnie na przedstawieniu egzekucji dokonywanej przez zamaskowanych islamistów na ich ofiarach, zapewne chrześcijanach. Absurdalność całej tej sytuacji świetnie opisał ktoś na Internecie. Opis spodobał się nam tak bardzo, że zdecydowaliśmy się go zamieścić.

 

Historyjka z cyklu: Pomoc nadchodzi niespodziewanie.
Najpierw mały wstęp. Mordercy z Państwa Islamskiego sieją terror u siebie, bo nam mogą, generalnie, skoczyć. Są po prostu za słabi. Wiedzą o tym świetnie, dlatego popełniają swoje zbrodnie jak najbardziej malowniczo, promują to w internecie, a zachodnie media łykają to jak gęś kluski i kolportują dalej. W ten sposób ISIS używa jedynej broni jakiej mogą nam zaszkodzić, czyli sieje histeryczny strach. Polakom trzęsą się portki na widok brodatego chłopa, chociaż prawdziwego islamistę widzieli tylko w telewizorze, różne mentalne niedojdy od prawa do lewa mają radość, bo nikt ich nie pyta co takiego konkretnie robili w Sejmie przez ostatnie cztery lata, portalom się klika, każdy na fejsiku może poczuć się obrońcą Ojczyzny i Chrześcijaństwa, super jest. No, ale ileż można tych egzekucji oglądać? Wszystko się nudzi przecież…
I wtedy z krzaków wychodzi Młodzież Wszechpolska. Co robią te półgłówki? Oczywiście, pomagają. Jak? Inscenizują egzekucję chrześcijan na rynku w Białymstoku – czarne mundury, pomańczowe koszule, gumowe karabiny i tak dalej. Pomagają szerzyć strach – JEDYNĄ, przypominam, skuteczną broń, jaką ISIS może zastosować przeciwko Zachodowi. Dlaczego narodówa z zasikanymi ze strachu majtkami pomaga mordercom z Państwa Islamskiego? Możliwości jest kilka:
A) Uznali ISIS za silniejszych od siebie, i odważnie postanowili się przyłączyć
B) Chcieli potrzymać gumowy karabin
C) Andruszkiewicz wypstrykał się z kasy, a wybory za chwilę
D) Zawsze byli mądrzy i postanowili to udowodnić
E) Myśleli są we filmie
Ja nie wiem. Czuję się jakbym oglądał jakiś tańszy horror. Jest strasznie, krew sika, ale widać, że te kiszki są gumowe. Litości.

(za: Jędrzej Wojnar)

1 Comment

Filed under Uncategorized

One response to “Internet komentuje pajaców z MW

  1. Diebels

    Heh cały czas udostępniają swój “super” film, na FB szczycąc się, że mądry polak przed szkodą..
    wyszli na rynek, postali sobie i myślą, że są świetni..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s