Komentarz na gorąco

Dzisiaj z samego rana trafiła do nas wiadomość o akcji CBŚ , w której aresztowano kilkanaście osób , jak mówią media (jak i nasze kontakty) ze środowiska białostockiej skrajnej prawicy. Aresztowani zostali za obrót sterydami, narkotykami (głównie amfetaminą, choć była też i plantacja marihuany) oraz czerpanie korzyści z prostytucji. Ogłoszono, że zawinięci są również podejrzewani o udział w podpaleniach mieszkań cudzoziemców, których sprawców jak do tej pory policja niezbyt chciała czy też mogła znaleźć. Trudno nam na dzień dzisiejszy stwierdzić, czy to prawda , czy też przy okazji postanowiono sobie poprawić statystyki wykrywalności , czas pokaże. Ciekawi nas również, czy zatrzymania sa efektem tego , że zdjęty kilka miesięcy temu z dużą ilościa amfetaminy jeden z białostockich nazioli wysprzęglił się na kolegów, czy też rozpracowano ich innymi metodami.

Po raz kolejny w całej krasie ukazuje sie oblicze bialostockiej skrajnej prawicy- z jednej strony hasła o Wielkiej Polsce , imprezy o Żołnierzach Wyklętych, zbieranie nakrętek na niepełnosprawnych i dbanie o “zdrowego ducha narodu”, a z drugiej strony prawdziwe, cyniczne oblicze, o którym mówilismy nie raz- neonazistowski gang, który na pełnej parze prowadzi handel narkotykami (w tym mocno pogardzana marihuaną), pompuje siebie i innych sterydami, a także po coniedzielnej spowiedzi czerpie korzyści z prostytucji.

Bardzo ciekawy jest “patriotyczny” asortyment, jaki znaleziono u zatrzymanych razem z koksem i narkotykami:

bilde

bilde1

Prawda , że miłe chłopaki? Czekamy oczywiście na wylew propagandy białostockich goebelsów o tym, że oni mają złote serca i pomagają niepełnosprawnym dzieciom, że znowu media wszystko zwalają na “kibicóe”, że oni z faszyzmem to nic a nic nie mają wspólnego, a te koszulki i naszywki to do rekonstrukcji historycznych.

Tak jak i przed kilkudziesięcioma laty, tak i teraz jedno rzuca sie w oczy- skrajna prawica pod płaszczykiem szczytnych haseł o miłości do ojczyzny zajmuje się zwyczajną w świecie bandyterką i jak na prawdziwych hipokrytów przystało , wbrew swoim haslom o zwalczaniu narkamanii zajmuje się jej aktywnym propagowaniem sprzedając hurtowe ilości białych proszków. Zawsze miło, kiedy nasi przeciwnicy oszczędzają nam pracy przy ukazywaniu ich prawdziwego oblicza.

Advertisements

2 Comments

Filed under Uncategorized

2 responses to “Komentarz na gorąco

  1. lajka

    we Wrocławiu to samo. kibice wyklęci żyjący z sprzedaży trawska trzynastolatkom.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s