I znowu Żydzi…

O niesłusznym spektaklu Golgota Picnic, który to ponoć strasznie obraża uczucia religijne (nie wiemy, nie byliśmy, ale od tych co mieli styczność z treścią wystawianej sztuki słyszeliśmy, że nic takiego kontrowersyjnego naprawdę nie było)  pewnie już wszyscy słyszeli. W wielu miastach pod wpływem protestów skrajnej prawicy wyświetlanie zapisu filmowego spektaklu czy też jego czytanie zostało odwołane, ale u nas Teatr TrzyRzeczy postanowił jednak nie wycofywać się. Pod drewnianym domkiem, gdzie urzęduje teatr protestowało dobra kilkaset osób. Oczywiście składu protestujących można się było spodziewać- nie mogło zabraknąć gimbazy z Młodzieży Wszechpolskiej wraz ze swoim fuhrerem Andruszkiewiczem. Niezmiernie zabawne było oglądanie jednej z relacji filmowych, gdzie jakiś nacjonalistyczny gimbazjanin drżącym z podniecenia głosem w imieniu prezesa MW wyzywa pana Gawła z teatru na debatę publiczną.  Zachowuje się przy tym prawie jakby obwieszczał pojedynek na smierć i życie pomiędzy jakimś polskim rycerzem i mistrzem zakonu krzyżackiego 😉 Tamten krótko odpowiada, że nie wie  kim jest Andruszkiewicz i nie jest zainteresowany. Jak to sie nazywało? Mania wielkości? 🙂

Komentarze ze strony protestujących są oczywiście do przewidzenia. Dowiedzieć się można , że za “tym wszystkim” stoją Żydzi. A dokładniej rzecz biorąc- “żydostwo”.  Kilka dni po protestach okazało się, że autorką tego odkrywczego komentarza jest pani piastująca stanowisko zastępcy wojewódzkiego konserwatora zabytków. Szczerze, to myślelismy że dostanie medal, ale okazało się, że (żydowska) Gazeta Wyborcza rozkręciła skandal i pani została w obowiązkach zawieszona, cierpiąc za Polske  i własną piersią broniąc katolicyzmu przed prześladowaniami.

Nie zabrakło nawet i młodszego brata Tomusia “Dragona” czyli byłego gniazdowego “Jagi” Mateusza Piętki i paru innych znajomych twarzy.  W odróżnieniu od brata nie ma on zbyt wielkiego parcia na szkło, więc uciekał od kamer. Jak widać nasi neonaziści przekwalifikowali sie na obrońców uciskanych chreścijan.

Kilka dni później w Kruszynianach doszło do ataku na tatarski meczet i muzułmański cmentarz. Wymalowano na nim obrazek świni oraz symbole Polski Walczącej. Była to tak naprawdę tylko kwestia czasu. Narodowcy non stop rzucaja hasłami o islamizacji, osiedlaniu Araba przez kupowanie kebaba i co chwila można na internecie poczytać o “muslimach” co to stoją pod bramami Wiednia niczym Turcy za czasów króla Sobieskiego i trzeba ich odeprzeć. Do odpierania “muslimów” jak wiadomo najlepiej nadaje się nacjonalistyczna gimbaza i zadała ona  islamizacji na Podlasiu straszny cios. Używania przez nacjonalistycznych idiotów symbolu antyfaszystowskiej konspiracji, z która nie maja nic wspólnego (nasi nacjonalistyczni milusińcy za okupacji byliby raczej członkami granatowej policji albo wydającymi Żydów szmalcownikami i kapusiami) nie chcemy juz nawet po raz kolejny komentować.

Wedle popularnej w ostatnich latach strategii PR przyjętej przez środowiska skrajnie prawicowe pt. “Co złego to nie my” prosto ze szkoły im. Goebbelsa , zaczęło się odcinanie sie od jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za atak.  Bialostockie MW wydało oświadczenie, coś tam chyba pisali też szmalcownicy z Ruchu Narodowego. Okazało się, że nie mogli być to narodowcy, bo oni Tatarów bardzo szanują, że nie są w ogóle rasistami, rasizmu i faszyzmu w Białymstoku nie ma i nie było, wszystko ta niedobra Gazeta Wyborcza . Nasi narodowcy zaczynają teraz dociekać, kto za atakiem stoi i komu zależało, żeby naszych wspaniałych patriotów oczernić. Ba- z całą pewnością stoją za tym lewacy i jest to zwykła prowokacja! W komentarzach na internecie nietrudno doszukać się wyjasnień, że stoją za tym albo sami Tatarzy, albo żydo-lewactwo (ostatnio bardziej popularny termin niż żydokomuna, widać skrajna prawica idzie z duchem czasu). Nie brakowało również komentarzy w stylu “jebać ciapatych” i “dobrze tym muslimom, trzeba walczyć bo będzie u nas jak w UK”, ale zapewne pisali je żydo-lewaccy prowokatorzy albo służby specjalne. Wielu wskazuje też na Teatr TrzyRzeczy. Dlaczego? Bo od kilku miesięcy nie było żadnych rasistowskich ataków (te poprzednie to też w ogole rasistowskie nie były , tak mówią chlopacy z MW, a oni nigdy nie kłamią), więc pan Gaweł z Teatru wszystko zaaranżował, żeby mieć o czym mówić i zdobywac sławę, jednoczesnie niszcząc dobre imie naszego pieknego miasta.

Wyjasnienie bardziej proste jest natomiast takie, że jacyś mniej inteligentni zwolennicy nacjonalizmu słysząc non stop o zagrożeniu islamizmem zwrócili sie przeciwko najbliższym muzułmanom jakich mieli pod ręka. A że zasymilowani i ponoć wierni Polsce od wieków? Kto by tam zwracał uwage na takie szczegóły…

Generalnie mentalna bieda skrajnej prawicy jest coraz bardziej porażająca, niestety widać że choroba zatoczyła bardzo szerokie kręgi i szybko nie zniknie.

Pożyjemy , zobaczymy jak się ta sprawa dalej potoczy. Cudów raczej się nie będziemy tutaj spodziewać, ale kto wie.

PS.  Adam “Konfitura” Czeczotkiewicz został skazany (nieprawomocnym jeszcze) wyrokiem na pół roku więzienia za jego słynny filmik o “jakimś panu ciapatym” i “zdrajczyni białej rasy”.  To jak należy sie domyslać  zapewne również część żydo-lewackiego spisku.

 

Advertisements

4 Comments

Filed under Uncategorized

4 responses to “I znowu Żydzi…

  1. Piszący ten artykuł wcale się nie popisał. Artykuł ten jest prześmiewczy, co nie pokazuje w pozytywnym świetle autora tego tekstu. I ciągłe odnoszenie się do hitlerowskich nazistów, nazywanie Młodzieży Wszechpolskiej “gimbazą” (a autor wie, że w MW są dorośli, ale wciąż młodzi ludzie?), określanie Ruchu Narodowego mianem szmalcowników… Też jestem Antyfaszystą jak autor, ale chciałbym przeczytać coś konkretnego, a nie co dziesiąte słowo obrażające drugą stronę której również jestem przeciwny. Jeśli chcemy być poważni, to zachowujmy się tak wszędzie, nie tylko na ulicy, ale też w internecie. Dajmy przykład naszej siły w czynach, nie w “gimbusiarskich” słowach. Obśmiewanie drugiej strony i ciągłe porównywanie ich do hitlerowskich Niemiec jest upokarzające dla nich jak i dla Nas. Znamy historię, więc poprzestańmy na tym. Druga Wojna Światowa skończyła się dawno temu. Nacjonaliści wciąż nią żyją, a my skupmy się na obecnej sytuacji, bo to My stworzymy swoją historię, nie oni.

    • śmiech jest jedną z form walki. Nie zgadzamy się z tym co piszesz, poza tym pomiędzy prześmiewczymi kawałkami są też konkretne fakty. Jesli chcesz czytać coś konkretnego , to zapraszamy do pisania, jeśli coś dobrego to chętnie opublikujemy 🙂

  2. maciej

    poprawcie literówki bo pełno tego

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s