Żegnamy stare, witamy nowe

No i kolejny rok za nami. Oj działo się w tym 2013, działo. Zdecydowanie był to okres pewnej odwilży- nacjonalistycznym zwyrodnialcom w Białymstoku zrobiło się jakby trudniej i mniej wygodnie, kilku z nich przekonało się, że parasol ochronny roztoczony nad nimi przez policję nie zawsze ich ochroni, władze miasta przestały nagminnie łgać prosto w oczy o tym, że rasizmu w Białymstoku nie ma. Zatrudnianie naziolo na bramkach w białostockich lokalach okazuje się nie być już takie trendy, jak było jeszcze rok czy półtora temu (choć jeszcze jest co najmniej kilka miejsc, które nadal zatrduniają u siebie “prawdziwych Polaków”). Dużó ludzi przestało udawać, że wszystko jest w porządku, część zaczęła negatywnym zjawiskom w różny sposób przeciwdziałać, ruch antyfaszystowski obudził się w końcu z letargu i małymi krokami zaczyna dążyc do celu. Na światło dzienne wychodzi coraz więcej brudnych spraw podlaskich nacjonalistów wszelkiego rodzaju i chyba tylko slepy nie dostrzega jeszcze ich prawdziwej twarzy. Białostocka Młodzież Weszpolska co prawda próbowała troche kontratakowac, zaczynając kolejną ze swoich żenujących kampanii, która w wielkim skrócie stara sie przekonac ludzi, że wszelkiego rodzaju problemy z rasizmem, skrajnę prawicą etc. w naszym mieście i okolicach są… wymyślone przez Gazetę Wyborczą. No cóż, nie byli by to w końcu polscy nacjonaliści, gdyby przynajmniej od czasu do czasu nie zwaliliby czegos na spiski Michnika 😉
Jeden z założycieli stowarzyszenia Dzieci Białegostoku (które wedle ich prezesa Adama “Goebelsa” Tołoczko oczywiście z rasizmem nie ma nic a nic wsþólnego) oraz przynajmniej do niedawna fuhrer białostockich “najbielszych z najbielszych” patriotów Tomuś “Dragon” Piętka odbywa urlop w zakładzie karnym, tymczasem chcielismy czytelnikom pokazać zdjęcie, które podkreśla jego wysoce “patriotyczną” postawę. To jest ten sam czlowiek, który później razem z kolegami z cynizmem godnym najgorszych polityków oddaje cześć bohaterom Powstania Warszawskiego czy też uczestnikom innych zrywów niepodległościowych.To ten sam czlowiek, dla którego też później “pozdrowienia dla więzienia” śle równie “patriotyczna” i “zupełnie nierasistowska” część kibiców Jagi, która kręci trybunami.
Na szczęście dzięki takim kwaitkom, PR-owe zagrywki białostockich fanów machania prawą ręką są coraz mniej przekonywujące i w rezultacie coraz mniej osób sie na to łapie, pomimo wysiłków Goebelsa Tołoczko i armii nacjonalistycznych propagandzistów na wszelkiego rodzaju forach i portalach społecznościowych.
dragon

Pomyślelismy też, iż nie wypada pominąć w podsumowaniu wycieku informacji z nacjonalistycznych forów, do jakiego doszło niedawno (polecamy stronkę http://www.gnwp.eu )i ujawnienia ananasów, którzy w ramach ONR zamierzają w Białymstoku tworzyc przyszłą elite narodu 😉 Oto kolejne zdjęcie naszych dzielnych obrońców ojczyzny, których pierwszy raz prezentowaliśmy niedawno:
Bańkowski end ekipa

Rok 2014 zapowiada sie ciekawie. Przed nami wszystkimi dużlo ciężkiej pracy, ale pierwsze efekty naszego wspólnego wysiłku w 2013 zaczęły byc widoczne i miejmy nadzieję, że to tylko początek! Wszystkim antyfaszystom i antyfaszystkom oraz innym pozytywnie myslącym ludziom zyczymy udanego nowego roku.

happynewyear

1 Comment

Filed under Uncategorized

One response to “Żegnamy stare, witamy nowe

  1. o kuzwa… mam nadzieje ze ci patryjoty nie beda dalej przekazywac swoich genow

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s