Słyszysz? To nacjonalistyczny ból dupy…

Trochę czasu już sie nie odzywaliśmy, ale nie oznacza to wcale , że się nudziliśmy. Ostatnimi tygodniami pokrywalismy nasze piekne miasto i jego okolice kilkoma tysiącami wlepek w temacie. Aż miło zobaczyć tyle pozytywnych treści na miejskich powierzchniach. Patałachy z MW nie zaszalały w tym roku z wlepianiem swojej propagandy, a wlepki Marszu Podłości (które nota bene pojawiły sie w najwiekszej ilości dopiero po marszu) znikły szybciutko z białostockich ulic. Czyżby duch w naszych bialostockich patriotach podupadał? Przestrzeń miejska nadal czyszczona jest ze skrajnie prawicowej symboliki i haseł, ostatnio nawet kilku obrońców białej rasy załapało sie na pogadanki ideologiczno-wychowawcze przy różżnych okazjach. Cieszyć się nadal nie ma specjalnie z czego, ale normalni ludzie jakby trochę odżyli i czuć delikatny powiem nadchodzących zmian na lepsze.
solidarnosc

przeciwkopanstwu161
Nasi słynni już NOPowcy hajlujący nad grobami poległych polskich żołnierzy (oczywiście w ramach krzewienia polskiego patriotyzmu) zostali w przeciągu kilku dni aresztowani. Dwie małolaty plus jeden narodowy wieprz są zszokowani państwowymi represjami. No cóż moi drodzy, koniunktura trochę sie zmieniła, w mediach zrobiło się za dużo szumu i nie możecie już sobie pozwolić na aż tak daleko posuniętą bezkarność, jaka była możliwa jeszcze do niedawna. Na pocieszenie wypada zaznaczyć, że pewnie wasi sympatycy w policji dokonywali aresztowań z ciężkim sercem. W końcu mimo obecności na manifestacji, zupełnie “po białostocku” hajlowania nie zauważyli i żeby nie zdjęcia na nacjonalistycznej stronie, pewnie znowu mozna by udawać, że nic się nie stało.
Ostatnio antyfaszystowski wywiad wyciągnął na światło dzienne kolejne “tajne” informacje ze światka nacjonalistycznych pajaców, o czym w całości możecie poczytac sobie na tej stronie: http://www.gnwp.eu/ Do lektury ujawnionych wiadomości oraz postów z “patriotycznych” forów gorąco zachęcamy, można poznać bliżej sposób myślenia tych uroczych, młodych ludzi.W trakcie pobieznego sprawdzenia okazało się, że do naszej białostockiej, nacjonalistycznej menażerii dołaczyła kolejna grupa, czyli ONR. Co prawda wszystko jeszcze w powijakach, ale chłopaki twardo rekrutują. Na rozruch utaj mamy jedno z ich zdjęć (ten zaczytany magazynem o fitnessie to Piotruś Bańkowski, nowy fuhrer podlaskiego ONRu ) , ale obiecujemy więcej fotek i informacji, jak tylko przejrzymy zebrane materiały i wyciągniemy najlepsze kąski. Jedno jest pewne-będą powody do nacjonalistycznygo bólu dupy 😉
Bańkowski, Ciborowski, Antkiewicz

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s