Słów już nam brak..

Od jakiegoś czasu Ministerstwo Sprawiedliwości idzie po białostockich nazistów. Oczywiście jak to było wcześniej tak i tym razem idzie, idzie i dojśc nie za bardzo może (chociaż pan minister mówił, że policzyli już co do sztuki! ). Sporo ostatnio w mediach glównego nurtu było artykułów na ten temat, więc powtarzać się nie ma sensu. Doskonale wiemy, że na władzę w walce z nazizmem liczyć nie ma co, bo ten nazizm często pomocny bywa w interesach, pożytecznych idiotów też rządzący lubia zawsze mieć- natomiast tego, jak oficjalnie białostocki wymiar sprawiedliwości pokazuje, po której stronie stoi i jak najwyraźniej najgorsze i najgłupsze nawet kłamstwa nie wydają się jego przedstawiecielom i przedstawicielkom przynosić żadnego wstydu. Po “hinduskich znakach szczęścia” prokuratora Roszkowskiego i wyjściu na jaw, że zamknięto prawie wszystkie śledztwa w sprawie propagowania nienawiści na tle rasowym, tym razem popisała sie białostocka sędzina. Najzwyczajniej w świecie nie chce nam się pisać o szczegółach tej sprawy, większość pewnie czytała, a gdyby nie to (niechętnie) zamieszczamy link do lokalnego dodatku do Wyborczej, który zawiera wszystkie potrzebne informacje : http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14318056,Zdaniem_sadu__pasozytnicze_scierwo__Czeczenow_nie.html#hpnews=bialystok

 

W ramach komentarza natomiast pozostaje chyba wkleić najnowsze Sztuczne Fiołki

Oczywiście jasnym jest, że gdyby w stronę pani sędziny padły podobne teksty, okazałoby się zapewne, że wolnośc słowa jednak istnieje tylko dla niektórych.

Sama zaś sprawa pokazuje po raz kolejny, jak rasizm głęboko przeniknął w struktury aparatu represji i jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, jesli chodzi o tego typu poglądy wśród policji czy straży miejskiej. Na komentarz prezia Truskolaskiego  nawet nie ma co czekać.

 

Advertisements

3 Comments

Filed under Uncategorized

3 responses to “Słów już nam brak..

  1. pl

    nie sędzina tylko sędzia. sędzina to żona sędziego.

  2. jaro

    link nie działa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s